Koronavirüs ile Mücadele El Kitabı 2020 [PDF]

Koronavirüs ile Mücadele El Kitabı 2020 [PDF]

Odyoloji Danışmanlık Hizmetleri

Koronavirüs ile Mücadele El Kitabı

Koronavirüs ile mücadele ile ilgili bu el kitabının orjinali İngilizce ve Çince olup, İngilizce kitabın orjinaline sadık kalınarak birebir Türkçeye çevrilmiştir. Kitabının İngilizce ve Çince aslı https://covid- 19.alibabacloud.com/?spm=a2c65.11461447.0.0.336b5272F0SUJy#J_8102420620 sitesinde (20.03.2020) bulunmaktadır. Bu çeviriden dolayı hatalar olmuş olabilir. Kaldı ki daha yeni tanımlanmış bir virüs salgını ile ilgili olan bu kitabın orjinalinde de hatalar olabilir. Ayrıca bu çeviri ülkemizde yetkin bir bilim kurulu tarafından gözden geçirilmemiştir. Ulusal (Sağlık Bakanlığı) ve uluslararası otoritelerin (Dünya Sağlık Örgütü) tavsiyesi esas olandır.

Koronavirüs ile Mücadele El Kitabı

Kitapta yer alan tavsiye ve öneriler kitabın orijinal yazarlarının görüşleri olup bundan dolayı doğabilecek tıbbi ve hukuki sorumluluklar ilgili kişiye ve hekime aittir. Dünyayı saran COVID-19 salgını ile mücadele edebilmek için birbirini tanımadan kısa sürede bir araya gelen ve yoğun bir mesai içine giren, hiçbir kâr amacı gütmeden faydalı olmak gayesi ile çok kısa bir sürede önlem, tanı ve tedavi açısından çok değerli tecrübelerin Türkçeye kazandırılmasını sağlayan tüm değerli yazarlarımıza emekleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Büyük bir özveri ve emek ile çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyoruz.

Kitaba buradan ulaşabilir ya da aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Yazar Hakkında
Toplam 209 yazı
Hakan Akyol
Hakan Akyol
Merhaba ziyaretçi, ben Odyolog Hakan. İstanbul Biruni Üniversitesi Odyoloji mezunuyum. Şuan bir rehabilitasyon merkezinde Odyolog olarak görev yapmaktayım. Bana ulaşmak istersen eğer akyolhakan50@gmail.com adresinde olacağım. Diğer danışmanlık hizmetleri için metokondridestek@gmail.com adresine ulaşınız.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Bir Şeyler Ara