Online İşaret Dili Eğitimi(Ücretsiz)

Online İşaret Dili Eğitimi(Ücretsiz)

Biz Odyologların mutlaka bilmesi gereken bir dil. Kısaca İşaret Dili, belirli hareketler, el işaretleri ve çeşitli yüz ifadelerinden oluşan görsel bir dildir. İşaret Dili, Günlük yaşantımız ve iş başvurularında bazı pozisyonlar için önem arz eden bir gereksinim haline gelmiştir. Bu sebeple sizler için İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından verilen Online İşaret Dili Eğitimi hakkında bilgiler derledik.

Uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülen İşaret Dili Eğitiminin süresi bir haftadır. Canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiş bir içerik sizleri bekliyor. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Genellikle akşam saatlerinde yapılan canlı dersleri takip edebilir kaçırdığınız derslerin tekrarını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika kodu ya da başarı belgesi alabilmek için ise enstitü tarafından yapılan sınavdan en az 50 puan almanız gerekmektedir.

Online İşaret Dili Eğitiminin Konu Başlıkları?

  • Türk işaret dilinin tarihçesi
  • Alfabe
  • Kelimeler ve fiiller
  • İletişim için gerekli cümleler

Online İşaret Dili Eğitimi 09 Aralık 2019 tarihinde başlayıp 15 Aralık 2019 günü bitecektir. Sertifika sınavı pazar günleri saat 12:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ

Yazar Hakkında
Toplam 241 yazı
Hakan Akyol
Hakan Akyol
Merhaba ziyaretçi, ben Odyolog Hakan. İstanbul Biruni Üniversitesi Odyoloji mezunuyum. Şuan bir rehabilitasyon merkezinde Odyolog olarak görev yapmaktayım. Bana ulaşmak istersen eğer akyolhakan50@gmail.com adresinde olacağım. Diğer danışmanlık hizmetleri için metokondridestek@gmail.com adresine ulaşınız.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara