'Error establishing a database connection' hatası

‘Error establishing a database connection’ hatası

‘Error establishing a database connection’ hatası wordpress kullanan kullanıcılar ömrü hayatı boyunca mutlaka bir kez başlarına gelmiştir. Bu hatanın bir çok sebebi olabilir ama en yaygın olanı şudur:

Hata’nın Sebebi

Eğer siz site içerisinde ve veri tabanında herhangi bir değişiklik yapmadıysanız ya da korsan yazılım kullanmadıysanız ya da aynı veri tabanına başka bir site bağlamadıysanız bunun çözümü çok basit.

Çözüm

Hemen hosting firmanızla iletişeme geçin onlar yardımcı olacaktır. Ama zaten hali hazırda bu hatayı alıyorsanız bu sadece sizin sitenizi değil hosting firmasına bağlı tüm siteleri etkilemiştir. Siz bu hatayı görürken host firması harıl harıl çalılıyor sorunu düzeltmeye çalışıyordur. Bunun temel sebebi Cpanel güncellemesi esnasında meydana gelen hatalardan oluşuyor.

Umarım çözüme kavuşmuşsunuzdur.

Herhangi bir sorunda sizin için yorumlar kısmında olacağım 🌚

Yazar Hakkında
Toplam 241 yazı
Hakan Akyol
Hakan Akyol
Merhaba ziyaretçi, ben Odyolog Hakan. İstanbul Biruni Üniversitesi Odyoloji mezunuyum. Şuan bir rehabilitasyon merkezinde Odyolog olarak görev yapmaktayım. Bana ulaşmak istersen eğer akyolhakan50@gmail.com adresinde olacağım. Diğer danışmanlık hizmetleri için metokondridestek@gmail.com adresine ulaşınız.
×

Bir Şeyler Ara